Vandens terapijos nauda sveikatai žinoma jau tūkstančius metų. Vandens masažas – tai fiziniai ir dvasiniai potyriai. Karštis, plūduriavimas vandenyje ir masažas sukuria nepriekaištingą aplinką, puikiai tinkančią įvairių negalavimų dėl artrito ar smulkių sporto traumų gydymui.

Kubilas su Jacuzzi masažo sistema

Karštas kubilas su vandens ir oro masažo sistemomis. Vanduo kubilui yra įpilamas iš gręžinio.

Kubilas įkaitinamas iki 36-40 laipsnių pagal Celsijų. Dvi masažo sistemos: oro ir vandens. LED apšvietimas. Atviras dangus. Kubilas išlieka karštas nuo 4 valandų ir ilgiau. Kubile gali ilsėtis iki 8 asmenų vienu metu.

Pasinėrus į vandenį, pakyla kūno temperatūra ir išsiplečia kraujagyslės. Šie procesai pagreitina kraujo cirkuliaciją ir skatina išskirti daugiau endorfinų – natūralių kūno nuskausminamųjų. Atsipalaidavimas karštame vandenyje taip pat sumažina kraujo spaudimą ir aukštą cukraus kiekio kraujyje lygį. Žmogaus, plūduriuojančio vandens paviršiuje, kūno masė sumažėja 90%, todėl sumažinamas sąnarių ir raumenų sunkumas bei sukuriami tokie įsimintini atsipalaidavimo pojūčiai, kurių neįmanoma patirti maudantis vonioje ar Spa centruose.

Masažo poveikis gaunamas dėl kubilo sienose tinkamai išdėstytų čiurkšlių, kurios skleidžia karšto vandens ir oro mišinį pro purkštukus, ir taip švelniai masažuoja visus skausmo šaltinius ir nuveja stresą šalin. Pasinėrimas į karšto vandens sūkurius padės Jums atsipalaiduoti ir fiziškai, ir psichologiškai. 

  Kubilo nuotraukos